Провідні компанії

Система знижок для постійних клієнтів 
Дезінфекція широкого застосування

Великий вибір

У нашому інтернет магазині, Ви зможете купити 
антисептик та засоби дезінфекції.

Доступні ціни

Ви завжди зможете підібрати той 
засіб, який Вам потрібен​

Тут Ви знайдете дезінфікуючий засіб який Вам потрібно, втому числі дезінфекція води в басейні

Ласкаво просимо в наш інтернет магазин, в нашому інтернет магазині можна купити дезінфекцію в Україні та купити антисептик в Києві. Антисептичні та дезінфікуючі засоби провідних виробників: Франції, Німеччини та СНД. До всіх дезинфікуючих та антисептичних засобів, є: методичні вказівки, сертифікат якості та висновок від МОЗу України !!!

Про продукцію, яку ми реалізуємо: 

Антисептичні та дезінфікуючі засоби Bode (Німеччина). Дезінфекція для ресторанів та Кафе, Купити в нашому інтернет магазині.

  BODE Chemie GmbH (Німеччина) - є однією з провідних Європейських компаній​, яка виготовляє: антисептик, дезінфекцію, а також продукцію для гігієни та косметичного догляду за шкірою (медичну косметику). 
Компанія BODE тримає свої позиції, на світовому ринку, більш ніж 80 років. І пропонує своїм покупцям великий спектр своїх продуктів для захисту проти інфекцій. 
Компанія BODE робить великий ухил на якість продукції, має сертифікати відповідності стандартам DIN ISO 9001 та DIN EN 46 001. А деякої продукції привласнений символ CE. Т.к. компанія BODE є виробником лікарських засобів, виробів медичного призначення та косметичних препаратів, технологічні процеси строго відповідають Німецькому закону про охорону здоров'я та рекомендаціям GMP. Всі, без винятку, технологічні процеси пройшли аудит і сертифіковані відомими виробниками. Також незалежні зовнішні експерти підтверджують високу якість препаратів компанії BODE короткий опис антисептики та дезінфекції:

 

 • Бактолін базік - дезінфікуюе мило - миючий лосьйон; 
 • Кутасепт Ф - дезінфекція для ніг шкіри; 
 • Стериллиум та Стериллиум гель - антисептик для рук; 
 • Корзолекс базік, Корзолекс екстра та Корзолекс плюс - для дезінфекції та передстерилізаційного очищення медичних інструментів; 
 • Бодедекс форте - сильнодіюча очистка медичних інструментів; 
 • Бациллол AФ - дезінфекція медичних інструментів, дезінфекція стоматологічних інструментів, дезінфекція манікюрних інструментів, дезінфекція перукарських інструментів; 
 • Сокрена - миючий дезінфікуючий засіб економічний препарат для дезінфекції поверхонь, дезінфекції посуду, для дезінфекції білизни, дезінфекція для ресторанів; 
 • Мікробак форте - засіб на основі амінів для дезінфекції та очищення поверхонь;
 • Бациллоцид расант - не містить формальдегідів, дезінфекція для поверхні.​

Антисептик та дезінфекція "Лабораторія Аніос" (Франція) дезінфекція для стоматологічного кабінету.

Рішення ​для стоматологічного кабінету - (дезінфекція для стоматологічного кабінету​​) "Laboratoires Anios", Франція, компанія яка веде свою історию з 1898 року, та очолює список європейських лідерів з виробництва засобів антисептики та дезінфекції для: 
- Стоматологічних кабінетів, в тому числі для дезінфекції та холодної стерилізації ВМП (включаючи інструменти); 
- Дезінфекції поверхонь, поверхонь обладнання, комплексної обробки рук медичного персоналу. (миття, антисептика, дезінфекція, догляд). 
Натиснувши на картинку ви побачите макет використання препаратів Аніос для дезінфекції стоматологічного кабінету. Так само препаратами можна обробляти інструменти перукарів, майстрів які роблять: манікюр, педикюр та тд. купити антисептик і купити дезінфекцію компанії Anios можна у нас. Короткий опис:

 • Аніосейф Савон ДУ HF - Ніжне рідке мило для гігієни рук та тіла, застосовується для частого миття; 
 • Дерманіос Скраб ВЧ - Рідке антисептичне мило - дезінфікуюче мило для гігієнічного миття рук; 
 • Крем Протектріс - Захисний та відновлювальний крем для рук, після частої обробки антисептиком; 
 • Аніосраб 85 НПК - Гігієнічна дезінфекція рук і хірургічна дезінфекція рук; 
 • Аніосгель 85 НПК - Дезінфекція рук, готовий до застосування засіб у вигляді гелю; 
 • Дентасепт спеціаль ротатіф - Дезінфекція інструментів, Дезінфекція хірургічних інструментів та достерілізаціонной очистки медичних інструментів, дезінфекція стоматологічних інструментів; 
 • Стераніос 2% NG - Дезінфекція високого рівня та холодна стерилізація виробів медичного призначення, Дезінфекція інструментів, дезінфекція хірургічних інструментів, дезінфекція гнучких та жорстких ендоскопів, а також дезінфекція стоматологічних інструментів. 
 • Аніос R444 - засіб для відновлення та продовження терміну експлуатації ВМП, медичних - хірургічних інструментів, обладнання. 
 • Аніосепт актив - Інноваційний високоефективний засіб у вигляді порошку на основі надоцтовой кислоти для дезінфекції та передстерилізаційного очищення дезінфекції високого рівня та холодної стерилізації виробів медичного призначення, в т.ч. хірургічних інструментів , гнучких та жорстких ендоскопів. 
 • Аніозім Сінержі - Унікальний засіб на основі п'яти ензимів для очищення (у т. Ч. Передстерилізаційним​) ВМП, включаючи жорсткі та гнучкі ендоскопи, стоматологічні, хірургічні та ін. 
 • Аніозім ДД1 - Унікальний трьохензімний засіб, що не має аналогів, для дезінфекції і передстерилізаційної очистки (в т.ч. суміщених в одному процесі) виробів медичного призначення, в т.ч. інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів. 
 • Сурфаніос лемон фреш та Сурфаніос преміум - Засіб для ефективної дезінфекції та глибокої очистки поверхонь і виробів медичного призначення, дезінфекція інструментів, в т.ч. суміщеної з очищенням, дезінфекція перукарських інструментів, дезінфекція для ресторанів; 
 • Аніоспрей квік - Готове до застосування швидкодіючий дезінфекційний засіб для обробки поверхонь та виробів медичного призначення, в тому числі інструментів. Сумісний з такими матеріалами як: нержавіюча сталь, алюміній, мідь, латунь, поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліамід, твердий та м'який поліхлорвініл, тефлон, вітон, силікон, латекс, гума та ін. 
 • Сурфасейф 750мл - Готовий до застосування засіб у вигляді піни для очищення та дезінфекції виробів медичного призначення та будь-яких поверхонь, в т.ч. соляріїв та чутливих до спиртів поверхонь. 
 • Віп-аніос преміум серветки - Готовий до застосування дезінфікуючий засіб​ у вигляді вологих серветок для очищення та дезінфекції виробів медичного призначення та будь-яких поверхонь, в т.ч. чутливих до спиртів. ​Володіє високими бактерицидними, туберкулоцидні, фунгіцидними і Віруліціднимі властивостями. Виняткові миючі властивості. 
 • Аніосурф преміум - Аніосурф преміум 5л флакон дезінфікуючий засіб для ефективної дезінфекції та глибокої очистки поверхонь Засіб для ефективної дезінфекції та глибокої очистки поверхонь, обладнання та ВМП. Ці дезінфікуючі розчини Без кольору та запаху.​

Сенсорний дозатор настінний - диспенсер для шкірного антисептиків та мила

   Сенсорний дозатор настінний, автоматичний диспенсер для шкірного антисептика призначений для дезінфекції рук, дезінфікуючими засобами, деякі підходять для рідкого мила і гелієвих антисептиків, настінний сенсорний дозатор спеціально призначений для того, щоб обробка шкіри проводилася без дотику! Крім Вас кнопку важіль дозатора могли торкатися інші люди. Настінний дозатор це дуже зручно і гігієнічно. Зазвичай безконтактні дозатори для антисептика і рідкого мила, застосовуються в салонах краси, лазнях, саунах, вбиральнях та й просто у себе вдома. 

Продукція Україна.

Україна  виробник сучасних дезінфікуючих та антисептичних препаратів широкого антибактеріального спектра дії, для дезінфекції;та;стерилізації інструментів, проведення протиепідемічних заходів, спрямованих на переривання передачі збудників, для генеральних;та;поточних прибирань медичних, комунальних, шкільних і дошкільних установах. Всі препарати зареєстровані, мають методичні вказівки щодо застосування, затверджені МОЗ України, сертифікат якості. Дезінфікуючі та антисептичні засоби цієї фірми, Ви зможете купити: Санідез 1кг, Септамін 1л, Септадор форте 1л, Медіоцід 1л, Вернедор 1л, Маносепт 1л, Манорм 1л,а;також безконтактний дозатор автоматичний; диспенсер; для; дезінфекції, дезінфікуючих засобів та рідкого мила.

 

Цими препаратами виконується: 

     Дезінфекція приміщень, в яких повинна бути стерильність та чистота. Стерилізація в стоматологи, дезінфікуючі, антисептичні засоби для перукаря та майстрів які роблять манікюр. Нашими дезінфікуючими та антисептичними засобами проводиться очистка рук, ніг, для манікюру та педикюру, а також манікюрних, медичних, стоматологічних інструментів та виробів. Стерилізація мед обладнання, ендоскопів. Дезінфекція лазень, саун, соляріїв та т.п. - Виробник сучасних дезінфікуючих та антисептичних препаратів широкого антибактеріального спектра дії, для дезінфекції і стерилізації інструментів, проведення протиепідемічних заходів, спрямованих на переривання передачі збудників, для генеральних та поточних прибирань медичних, комунальних, шкільних та дошкільних установах. Всі препарати зареєстровані, мають методичні вказівки щодо застосування, затверджені МОЗ України, сертифікат якості. 

Что таке антисептик та дезінфекція?​

Антисептики (від грец. Άντί - проти та σηπτικός - гноістий) - протигнильні засоби, призначені для попередження процесів розкладання на поверхні відкритих ран, наприклад в ранах, що утворюються після операцій або забитих місцях, а також для затримання вже розпочатих змін в крові. Також антисептики застосовуються для обробки рук хірургів та медичного персоналу перед контактом з пацієнтами. 

Дезінфекція - це комплекс заходів, спрямованих на знищення збудників інфекційних захворювань, та руйнування токсинів на об'єктах зовнішнього середовища. Для проведення дезінфекції зазвичай використовуються хімічні речовини, наприклад, формальдегід або гіпохлорид натрію, розчини органічних речовин, що володіють дезінфікуючими властивостями: хлоргексидин, та надоцтова кислота. 

Розрізняють профілактичну, поточну та заключну дезінфекцію: 
Профілактична - проводиться постійно, незалежно від епідемічної обстановки: миття рук, навколишніх предметів з використанням миючих та чистячих засобів, що містять бактерицидні добавки.
Поточна - проводиться біля ліжка хворого, в ізоляторах медичних пунктів, лікувальних установах з метою попередження розповсюдження інфекційних захворювань за межі осередку. 
Заключна - проводиться після ізоляції, госпіталізації, одужання або смерті хворого з метою звільнення епідемічного вогнища від збудників, розсіяних хворим.

Інтернет-магазин "Дезинфектор" Купити антисептик та засоби дезінфекції. 

Наш інтернет-магазин пропонує купити антисептик та засоби дезінфекції, також аксесуари і в найкоротші терміни доставить, по Києву та Україні, дезінфікуючі та антисептичні засоби провідних виробників Німеччини, Франції, Ірландії, Білорусії, Росії та України. 
До всіх дезінфекційним засобам додається сертифікат якості, методичні вказівки та висновок Міністерства Охорони Здоров'я України. Засоби дозволені СЕС до використання.

Можливо вас зацікавлять наші новини та статті про антисептики та дезінфекцію