Доставка дезінфекції та антисептиків до Криму - в Судак, в Сімферополь, в Алушту та в ті відділення які ще працюють. Без накладеного платежу, розрахунок на карту банку РНКБ, оплата в рублях. Дезінфекція в Криму для шкіл.

preview

Доставка дезінфекції і антисептиків до Криму - в Судак, в Сімферополь, в Алушту і в ті відділення які ще працюють. Без накладеного платежу, розрахунок на карту банку РНКБ, оплата в рублях. 

Дезінфекція в Криму для шкіл.

Вчора на нараді в уряді по майбутніх навчального року окремо говорилося про дітей з України. Інформація про те, як облаштовуються біженці в Росії, чи знаходять роботу і житло, які посібники вони зможуть отримувати і т.д., взагалі надходила вчора весь день. Висновок однозначний -крім Криму нашим громадянам чимало доведеться заплатити ще й за них. На нараді у прем'єра Дмитра Медведєва з підготовки до нового навчального року міністр освіти Дмитро Ліванов оглушив присутніх такою цифрою: «У нас дані оновлюються щодня і щогодини. Станом на сьогодні, понад 150 тис. Дітей з України - ці цифри зростають практично щогодини - знаходяться в Росії, і в наші освітні організації вже зараховані 62200 дітей ». Справа в тому, що дещо раніше приїзду віце-прем'єрів і міністрів в підмосковну резиденцію «Горки» в Москві пройшло засідання громадського комітету підтримки жителів південного сходу України, де були оголошені набагато скромніші дані, зняті, правда, ще 25 серпня. Так, заступник міністра освіти Наталія Третьяк повідомила, що дітей з України приблизно 95 тис. Вони вже розподілені по 79 регіонам країни, і найбільш старші з них вже заповнили виділені їм 2,5 тис. Місць в російських вузах. Зауважимо, до речі, що Ліванов пояснив главі уряду, що треба виділяти ще 4 тис. Місць, і це ось-ось буде зроблено. Віддано біженцям і достатня кількість вакансій в дитячих садах, але тут, звичайно, благополучної ситуація виглядати буде навряд чи - адже дитячих садів в Росії не вистачає і вирішити дану проблему до кінця влада поки не може. Хоча для 6,5 тис. Українських малюків місця все ж знайшлися, сказала вона. У Ліванова ж для Медведєва виявилися більш оптимістичні відомості - 10 тис. «Серйозні цифри», - шанобливо відреагував прем'єр. Але все-таки наказав і профільному міністерству, і властям суб'єктів РФ видалити всі пункти тимчасового розміщення біженців зі шкіл та інших будівель, необхідних з 1 вересня, провести їх дезінфекцію і тримати в готовності. Тут же і з'ясувалося, що майже всі школи і так вже звільнені. А ще прем'єр задовольнив вчора прохання губернатора​ Ростовской області Василя Голубєва про екстрену фінансову допомогу. Регіон, як відомо, прийняв на себе основний удар біжить з України людського потоку. Конкретний обсяг асигнувань Медведєв, втім, не уточнив, але пообіцяв, що прохання ростовських колег будуть прийняті до уваги по максимуму. Сам же Голубєв учора оперував такими обсягами: майже 94 млн руб. на навчання дітей треба зараз, більш 300 млн буде потрібно в майбутньому році, а ще майже 40 млн руб. необхідно сьогодні на харчування та підручники. Загалом, Мінфін чергове видаткове доручення отримав. 
Заступник міністра праці РФ Олексій Вовченко на засіданні громадського комітету підтримки південного сходу розповів вже про ситуацію серед дорослих біженців. 76 тис. Людина зараз вже стоять на обліку, не менше двох третин з них хотіли б отримати роботу - тимчасову або постійну. 11 тис. Її вже пощастило знайти, причому щодня працевлаштовуються в тому чи іншому суб'єкті РФ 500-600 осіб. Квоти для українців збільшені і будуть збільшуватися ще, є думка, що забезпечити роботою доведеться не менше 60% з них. Втім, вже зараз в Росії знаходиться 22 тис. Пенсіонерів з цієї країни. 
«В цілому по Росії близько 110 тис. Чоловік вже звернулися за наданням статусу біженця та тимчасового притулку і близько 55 тис. Вже ці статуси отримали. Це досить велика кількість, якщо врахувати, що до останнього часу, до подій в Україні, у нас в країні було всього 800 чоловік біженців », - ось таку новину видала вчора в Санкт-Петербурзі перший заступник керівника Федеральної міграційної служби (ФМС) Катерина Єгорова . За її словами, суб'єкти РФ, що розміщують українських біженців в приватному секторі, отримуватимуть бюджетні трансферти з розрахунку 100 руб. на людину на добу. При цьому на роботу з біженцями необхідно виділити більше коштів, ніж було закладено в бюджеті на 2014 рік: «Є планові суми, які закладаються саме на роботу з біженцями. Якщо не помиляюся, 779 млн руб. у нас виділено на цей рік. Оскільки зараз ми приймаємо біженців в екстреному, масовому порядку, звичайно, на ці цілі повинні бути виділені додаткові кошти. Зараз Мінфін вже над цим працює ». 
Єгорова підтвердила обіцянки інших урядовців на той рахунок, що всякого роду квоти для приїжджих з України будуть підвищуватися. Наприклад, за її словами, «згідно з постановою уряду, суб'єкти РФ повинні прийняти в сумі 150 тис. Громадян України, які в екстреному і масовому порядку прибувають, до кінця року, але ми прогнозуємо, що до кінця року вона збільшиться до 300 тис., з урахуванням того, що щодня прибуває велика кількість українських громадян ».

Поділитися
Повернутися назад На головну