Дезанідін 3 л. флакон засіб для дезінфекції приміщень миття та дезінфекції інструментів і ендоскопів в ультразвукових ваннах. (Дезинфекция поверхности и инвентаря, Дезинфекция медицинских стоматол-их инструментов, Стерилизация медицинских стоматол-их инструментов, Украина, )

picture
Є на складі
picture
Название Дезанідін 3 л. флакон засіб для дезінфекції приміщень миття та дезінфекції інструментів і ендоскопів в ультразвукових ваннах.
Поставщик Украина
Цена гривен 1185 грн / 45 usd
Код 13503
Виробник СНГ
Объем 3 л
Вид рідина
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Дезанідін 3 л. флакон засіб для дезінфекції приміщень миття та дезінфекції інструментів і ендоскопів в ультразвукових ваннах.

Завантажити методичні вказівки

Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: суміш четвертинних амонійних сполук — 17,0±2% (алкілдиметилбензиламоній хлорид – 10,0±2%; дидецилдиметиламоній хлорид — 7,0±2%); полігексаметиленгуанідин гідрохлорид – 5,0±2%; допоміжні компоненти; інгібітор корозії; запашка; вода до 100,0.

Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Засіб являє собою рідкий однорідний прозорий концентрат, який піниться при збовтуванні. Добре розчиняється у воді. Водні розчини засобу мають легкийзапах запашки. Значення рН концентрату – 6,8 + 1,5. Водні розчини засобу прозорі або світло-жовтого кольору, мають відмінні мийні, змочувальні, емульгуючи, дезодоруючі  властивості, не викликають корозії металів, не пошкоджують вироби, що виготовлені із корозійностійких і нестійких до корозії металів, термостабільних та термолабільних матеріалів, скла, полімерних матеріалів, поліетилену, поліаміду, полістиролу, полівінілхлориду, поліефіру, альгінату, гідро колоїду, акрилового скла, силікону, гуми, каучуку, штучної шкіри, дерева, фаянсу, кахлю, поверхонь медичних приладів та устаткування із полімерним, лакофарбним, гальванічним покриттям, добре змиваються з поверхонь, підданих обробці, не залишаючи плям та нальоту, не фіксують органічні забруднення, не знебарвлюють і не зменшують міцність тканин. Видаляють білкові, жирові (у т.ч. залишки крові, лікарських засобів) забруднення із поверхонь та порожнин виробів медичного призначення, гомогенізують мокротиння та інші виділення, тощо. Низьке піноутворення дозволяє використовувати засіб для миття та дезінфекції інструментарію та ендоскопічного обладнання в ультразвукових ваннах.

Спектр антимікробної дії. Засіб «ДЕЗанідін» має антимікробну активність до грам- негативних та грампозитивних бактерій (включаючи туберкульоз, небезпечних та особливо небезпечних (чуми, холери, туляремія, черевний тиф, клостридії, легіонельоз), збудників внутрішньо лікарняних інфекцій, дифтерії, скарлатини, коклюшу, менінгіту, дизентерії, , паратифів, сальмонели, Helicobacterpylory, Lіsteriamonocytogenez, E.hirae, S.aureusта S.aureusMethicillinResistant, мультирезистентний стафілокок (MRSA), ентерококів (в т.ч. vancomycinresistant), ентерогеморагічну кишкову паличку (Escherichiacoli), синьогнійну паличку (P.aeruginosa), інфекцій вірусної етіології (включаючи збудників поліомієліту, гепатитів А, В і С, СНІД(ВІЛ), філовірусів (включаючи Ebolavirus), аденовірусів, збудників герпесу, віруси «атипової пневмонії» (SARS), вірусу Avianinfluenza, грипу та парагрипу, (зокрема «пташиного» грипу Н5N1, «свинячого» грипу H1N1) та інших гострих респіраторних інфекцій, паповавіруси, коронавіруси, норовіруси, хантавіруси, ентеровіруси, аденовіруси, ротавіруси, вакциніявіруси), має фунгіцидні (щодо грибів роду Candida і патогенних дерматофітів), спороцидні (включаючи B.subtilis, B.anthracoides, сибірка) властивості.


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.