Коригувальний гель для тіла 150 мл Лінія DERMOBIO Classic для догляду за шкірою тіла з м'якою та гладкою текстурою (Органическая и неорганическая косметика, Dermobio Франция, )

picture
Є на складі
picture
Название Коригувальний гель для тіла 150 мл Лінія DERMOBIO Classic для догляду за шкірою тіла з м'якою та гладкою текстурою
Поставщик Dermobio Франция
Цена гривен 300 грн / 11 usd
Код 1752
Артикул ADC51
Виробник Франция
Объем 150мл без коробки
Вид гель
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Коригувальний гель для тіла 150 мл Лінія DERMOBIO Classic для догляду за шкірою тіла з м'якою та гладкою текстурою

Коригувальний гель для тіла 150мл без коробки, Лінія Classic для догляду за шкірою тіла з м'якою та гладкою текстурою Лінія DERMOBIO "Класик" включає у себе продукти до складу яких крім рослинних екстрактів, отриманих з органічної сировини (гамамелис, алое віра, масло з виноградних кісточок , хвощ лісовий та ін.), входять морські мікроелементи, морський колаген, екстракти морських водоростей, у т.ч. фукус та ламінарії, а також вітамін Е, чистий вітамін С, кофеїн, гуарана. Коригується гель для тіла (REFINING BODY GEL) Засіб з м'якою та гладкою текстурою призначене для догляду за шкірою тіла. Завдяки морським і рослинним компонентам, що входять до його складу надає дренувальну та ліполітичну дію, згладжує нерівності шкіри, діє як "дистилятор жирів активізує їх спалювання, стимулює вироблення колагену, підвищує пружність шкіри, сприяє утриманню вологи у тканинах, тонізує шкіру і забезпечує її природну ремінералізацію . Наносити гель щодня, приділяючи особливу увагу проблемним зонам.


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.