Гель на основі морських водоростей 200мл Лінія DERMOBIO Classic очистка (детоксикація) втомленої і проблемної шкіри (Органическая и неорганическая косметика, Dermobio Франция, )

Название Гель на основі морських водоростей 200мл Лінія DERMOBIO Classic очистка (детоксикація) втомленої і проблемної шкіри
Поставщик Dermobio Франция
Цена гривен 240 грн /usd
Код 1847
Артикул ADC28
Виробник Франция
Объем 200мл без коробки
Вид гель
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Гель на основі морських водоростей 200мл Лінія DERMOBIO Classic очистка (детоксикація) втомленої і проблемної шкіри

Гель на основі морських водоростей 200мл без коробки Лінія DERMOBIO Classic очистка (детоксикація) втомленою і проблемної шкіри ГЕЛЬ на основі морських водоростей (MARINE ALGAE GEL) Гель для очищення (детоксикації) втомленою і проблемної шкіри. Збагачує шкіру мікроелементами, вітамінами і мінералами. Надає на шкіру заспокійливу дію, зволожує її, покращує мікроциркуляцію. Володіє помірним підтягуючим шкіру дією. Наносити на чисту шкіру вранці і увечері. За бажанням після застосування гелю можна нанести на обличчя денний або нічний крем. ЛІНІЯ DERMOBIO "КЛАСІК" включає в себе продукти до складу яких крім рослинних екстрактів, отриманих з органічної сировини (гамамелис, алое віра, масло з виноградних кісточок, хвощ лісовий та ін.), Входять морські мікроелементи, морської колаген, екстракти морських водоростей, в т.ч. фукус і ламінарії, а так же вітамін Е, чистий вітамін С, кофеїн, гуарана. Лінія DERMOBIO Classic Лінія DERMOBIO "Класик" включає в себе продукти до складу яких крім рослинних екстрактів, отриманих з органічної сировини (гамамелис, алое віра, масло з виноградних кісточок, хвощ лісовий та ін.), Входять морські мікроелементи, морської колаген, екстракти морських водоростей, в т.ч. фукус і ламінарії, а так же вітамін Е, чистий вітамін С, кофеїн, гуарана.


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.