Вернедор плюс 1л дезінфікуючий засіб Дезінфекція поверхні інструментів (Дезинфекция поверхности и инвентаря, Дезинфекция медицинских стоматол-их инструментов, Стерилизация медицинских стоматол-их инструментов, Украина, )

picture
Є на складі
picture
Название Вернедор плюс 1л дезінфікуючий засіб Дезінфекція поверхні інструментів
Поставщик Украина
Цена гривен 390 грн / 15 usd
Код 28259
Виробник СНГ
Объем
Вид жидкость
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Вернедор плюс 1л дезінфікуючий засіб дезінфекція поверхонь дезінфекція медичних інструментів

Режим стерилізації виробів медичного призначення засобом "Вернедор-Плюс"

Вид оброблюваних виробів Темп-ра
розч. гр. С.
Кон-ція
роб. розчину за препаратом в %
Експоз.хв
Вироби із скла, металів, пластмас, гуми на основі натурального і силіконового каучуку (включаючи вироби що мають замкові частини, канали або порожнини), у т.ч. хірургічні та стоматологічні інструменти (у т.ч. обертові); стоматологічні матеріали, інструменти до ендоскопів, ендоскопи, використані при стерильних ендоскопічних маніпуляціях, вітчизняного, або імпортного виробництва не меньше 18 2,5
3,0
4,0
5,0
60
30
15
5

УВАГА!!! Розчини засобу для різної обробки будь-яких об`єктів (у т.ч. дезінфекції, дезінфекції поєднаної із передстерилізаційним очищенням, дезінфекції високого рівня, стерилізації), виконаної ручним способом, можуть бути використані багаторазово впродовж терміну придатності (39 днів), якщо їх зовнішній вигляд не змінився. При появі перших ознак зміни зовнішнього вигляду (зміна кольору, помутніння, розчину, випадання осаду і тому подібне) розчин необхідно замінити до закінчення зазначеного терміну. 

Склад:
Суміш четвертинних амонійних сполук (алкилдиметилбензиламмоний хлорид і дидецилдиметиламоний хлорид) — 9%;
полігексаметиленгуанідин гідрохлорид — 7%;
N, N-біс (3-аминопропил) додециламину — 3% (діючі речовини);
допоміжні компоненти; вода — до 100%.

Метод застосування
Згідно методичних вказівок
Дезінфекція манікюрних та перукарських інструментів  проводити: протиранням або зрошенням.
Стерилізація і достерилизационная очищення стоматологічних, хірургічних, медичних, манікюрних, педикюрних, перукарських інструментів - проводиться методом занурення.

Мікробіологія
Засіб «Вернедор» активно до збудників внутрішньолікарняних інфекцій, збудників інфекцій бактерицидної (включаючи мікобактерії туберкульозу і особливо небезпечні інфекції), вирулицидной (включаючи парентеральні вірусні гепатити В, С, вірус СНІД (ВІЛ), поліо- (поліомієліт) вірус, вірус грипу А H5N1 («пташиний грип») і H1N1 («свинячий грип»), віруси ECHO, Коксакі, гастроентеритом та інших вірусних патогенів) і грибкової (включаючи кандидози, дерматомікози, плісняві грибки) етіології, спороцидные властивості.

Область застосування
Вернедор застосовують для:
- Проведення поточної та заключної дезінфекції, генеральних прибирань при збудників внутрішньолікарняних інфекцій, інфекцій бактеріальної (включаючи туберкульоз та особливо небезпечні інфекції), вірусної (включаючи парентеральні вірусні гепатити В, С, вірус СНІД (ВІЛ), поліо- (поліомієліт) вірус, вірус грипу А H5N1 («пташиний грип») і H1N1 («свинячий грип»), вірусів ECHO, Коксакі, гастроентеритом та інших вірусних патогенів) та грибкової (включаючи кандидози, дерматомікози, плісняві грибки) етіології у вогнищах інфекційних захворювань, лікувально-профілактичних закладах усіх профілів, у тому числі дитячих стаціонарах, акушерсько-гінекологічних клініках, пологових будинках, відділеннях неонатології, палатах, блоках та відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених, педіатричних відділеннях, відділеннях хірургічного профілю і т. д.;

- Дезінфекції поверхонь медичних приладів, апаратів (у тому числі апаратів наркозно-дихальної апаратури та засобів до неї, анестезіологічного обладнання, інкубаторів (кувезов) і пристосувань до них у відділеннях неонатології), предметів догляду за хворими, посуду (у тому числі лабораторного, їдальні, аптечного, одноразового використання), білизни, іграшок, санітарно-технічного обладнання, прибирального інвентарю, гумових килимків тощо;

- Дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції та достерилизацийного очищення, стерилізації всіх видів виробів медичного призначення з різних матеріалів одноразового і багаторазового призначення, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи та інструменти до них, хірургічні і стоматологічні інструменти (у тому числі ендодонтичні, що обертаються, слиновидсмоктуючи установки тощо) , стоматологічні матеріали (відтиски з альгінату і силікону, зубопротезні заготовки, артикулятори тощо) і т. п. в лікувально-профілактичних закладах всіх типів; також Вернедор призначений для дезінфекції високого рівня ендоскопів.


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.