Биопагдез КС - жидкое дезинфицирующее средство, концентрат для дезинфекции поверхностей и предстерилизационной очистки 5л. (Дезинфекция поверхности и инвентаря, Дезинфекция медицинских стоматол-их инструментов, Украина, )

Название Биопагдез КС - жидкое дезинфицирующее средство, концентрат для дезинфекции поверхностей и предстерилизационной очистки 5л.
Поставщик Украина
Цена гривен 900 грн / 34 usd
Код 29628
Виробник СНГ
Объем
Вид жидкость
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Биопагдез КС - жидкое дезинфицирующее средство, концентрат для дезинфекции поверхностей и предстерилизационной очистки 5л.

ЗАВАНТАЖИТИ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ БІОПАГДЕЗ КС КОНЦЕНТРАТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

Склад препарату:

  • активно-діюча речовина полігексаметиленгуанідину гідрохлорид (ПГМГ гідрохлорид) - 5,0%,
  • алкилдиметилбензиламония хлорид (амін) - 10%;
  • функціональні добавки (інгібітор корозії, регулятор РН,
  • стабілізатор і інші, що поліпшують споживчі властивості)

Біопагдез КС має:
широким спектром антимікробної дії: бактерицидний (у т. ч. відносно стійких штамів бактерій групи кишкової палички, стафілококів, ентерококів, синьогнійної палички, сальмонел, легіонер тощо), туберкулоцидный, вирулицидный - дія перевірено на віруси групи поліомієліту, підтверджує знищення всіх відомих вірусів (включаючи збудників парентеральних вірусних гепатитів, Сніду, кишкових вірусних інфекцій), фунгіцидний (знищує збудників кандидозу, дерматомікозів, цвілі)

Біопагдез КС: призначений для:
дезінфекції і очищення всіх видів поверхонь, посуду, білизни, предметів догляду хворих, прибирального інвентарю, санітарно-технічного обладнання, інших різних об'єктів і виробів, які потрібно знезаражувати в т. ч. особливо чутливі до хімічного впливу матеріалів.

Не фіксує забруднень, тому придатний для дезінфекції без попереднього очищення іншими засобами. Гарні миючі властивості і глибоке очищення без всякого ушкодження забезпечують якісну передстерилізаційну очистку виробів медичного призначення, отнесящихся до категорії «критичних» і «полукритических».

Біопагдез КС застосовується у різних режимах з тривалістю процесу 30-60 хвилин.

Наявність скороченого режиму експозиції дає можливість широко використовувати препарат в умовах обмеження часом, зменшує контакт інструментів та виробів з агресивними середовищами (у т. ч. з водою), при цьому - 30 хвилинний термін гарантує достатнє зволоження об'єктів дезінфекції і глибоке проникнення кошти і як результат - якісну дезінфекцію. Режими використання Біопагдез КС встановлені на рівні вимог країн Європейського Союзу.

Використовується для поточної та заключної дезінфекції у вогнищах інфекцій вірусної, бактеріальної та грибкової етіології, для профілактичної дезінфекції в закладах охорони здоров'я, (в т. ч. для новонароджених), у дитячих дошкільних і шкільних навчальних закладах, на комунальних об'єктах, на підприємствах харчової, фармацевтичної, мікробіологічної промисловості, на транспорті, у дитячих та спортивно-оздоровчих установах, в зонах надзвичайних ситуацій інших епідемічно значимих об'єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекції.

Робочі розчини Біопагдез КС мають пролонговану антимікробну дію - не менше 48 годин після обробки, при цьому затримується розмноження патогенних мікроорганізмів.

Дезінфекцію проводять методами зрошення, протирання, занурення, замочування, розпилення.

Робочі розчини використовуються багаторазово.

У разі виникнення необхідності розчини з поверхонь можна не змивати (навпаки - відбувається реалізація пролонгованої дії засобу). Є можливість застосовувати Біопагдез КС у присутності хворих, пацієнтів, відвідувачів, т. ч. дітей.

Робочі розчини готуються: 
приклад, для приготування 1 літра 0,1% робочого розчину Біопагдез КС необхідно взяти 999,9 мл води і 1,0 мл концентрату, 0,5% - 995 мл. води та 5 мл концентрату і т. д.

Біопагдез КС преймущества:
● одночасно дезінфекція і миття (висока антимікробна дія, гарні миючі властивості);
● повний спектр знезаражуючого дії;
● пролонгований антимікробний ефект - містить похідну полигуанидина, ретельно підібрана рецептура;
● забезпечує найменший ризик для здоров'я персоналу, хворих, пацієнтів, відвідувачів - безпечний для людей (не накопичується в організмі і не викликає токсичних змін в органах і системах, не викликає алергії, робочі розчини не дратують шкіри і слизових);
● не забруднює навколишнє середовище;
● стабільний при зберіганні;
● має нейтральний запах;
● легко змивається з поверхонь;
● економія робочого часу (наявність короткого терміну експозиції);
● економія фінансових ресурсів при відмінній якості. Детальніше: https://desinf.com/p369813170-biopagdez-100.html


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.