Тендіклін софт 5 л каністра ніжне рідке мило для рук і тіла для частого миття купити Тендіклін софт 5 л каністра (Антисептик дезинфекция для рук и кожи, Украина, )

Название Тендіклін софт 5 л каністра ніжне рідке мило для рук і тіла для частого миття купити Тендіклін софт 5 л каністра
Поставщик Украина
Код 3331
Артикул 110500
Виробник СНГ
Объем
Вид гель
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Тендіклін софт 5л каністра, ніжне рідке мило для рук та тіла.

Рекомендується для частого миттяособливо для чутливої ​​шкіри. Рідке мило для частого миття рук і тіла. Готовий до застосуванню засіб, у вигляді гелю без кольору і запаху (не має барвників і ароматизаторів), не сильно піниться. Має слабку кислотність наближену до PH шкіри тіла.

До складу входить:
ауретсульфат натрію, діетаноламіди кокосового масла, хлорид натрію, комплекс вітамінів, пантенол, лимонна кислота, консервант і вода.

Ефективно очищає шкіру рук і тіла, не порушуючи її фізіологічний баланс, не викликає подразнень та алергічних реакцій, підтримує: м'якість, еластичність і вологість.

Застосовується: 
в закладах охорони здоров'я, перед використанням хірургічної дезінфекції рук, на підприємствах фармацевтичної та продуктоперероблюючої промисловості, а також в побуті для миття рук і тіла. купити Тендіклін софт 5 л


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.