Террацид 5л концентрат дезінфекція поверхонь стерилізація медичних стоматологічних манікюрних інструментів і ПСО Аналог Сурфаніоса (Дезинфекция поверхности и инвентаря, Дезинфекция медицинских стоматол-их инструментов, Стерилизация медицинских стоматол-их инструментов, Украина, )

picture
Є на складі
picture
Название Террацид 5л концентрат дезінфекція поверхонь стерилізація медичних стоматологічних манікюрних інструментів і ПСО Аналог Сурфаніоса
Поставщик Украина
Цена гривен 2200 грн / 84 usd
Код 33702
Артикул 6008-1
Виробник СНГ
Объем
Вид рідина
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Террацид 5л концентрат дезінфекція поверхонь стерилізація медичних стоматологічних манікюрних інструментів і ПСО Аналог Сурфаніоса. 

Террацид - рідкий дезінфікуючий засіб, концентрат для дезінфекції поверхонь стерилізації та передстерилізаційного очищенняІНСТРУКЦІЯ АНТИСЕПТИК ДЕЗІНФЕКЦІЯ ЗАВАНТАЖИТИ

Режим стерилізації виробів медичного призначення маникюрніх інструментів засобом "Террацид"

Вигляд оброблюваних виробів Темп.
розчину, гр. С.
Конц-ія
раб. рас-ра по препарату в %
Экспоз. хв

Медичні вироби з різних матеріалів (в т. ч. термолабільних, включаючи гуму, пластмаис, скло, метали, натуральний і силіконовий каучук тощо)
замків, з замковими частинами, каналами, порожнинами тощо.

Хірургічні та стоматологічні інструменти (у т. ч. обертові).

Ендоскопи, використовуваних для стерильних ендоскопічних маніпуляцій
Інструменти для ендоскопів, вузли і деталі до наркозо-дихальної апаратури, реанімаційної апаратури інструменти для манікюру, педикюру, інші інструменти, що застосовуються для проведення косметичних маніпуляцій, процедур, перукарський інструментарій тощо.

не менше 18

2,5

4,0

5,0

60

30

15

Склад засоби для дезінфекції та стерилізації Террацид:

діючі речовини:

 • полігексаметиленгуанідин гідрохлорид (ПГМГ ГХ) - 4,5% - 5,5%,
 • аміни - N- (3-аминопропил) -N-додеци-пропан-1,3-діамін (Біс (3-аминопропил) додециламин) -4,5% -5,5%,
 • ГОДИНУ - алкілдиметил-бензиламонію хлорид – 10,0% – 11,0%,
 • ундецил амидопропил-аммонийметосульфат (Tetranyl U) - 2,0%;

допоміжні речовини:

 • хелатний комплекс,
 • антикорозійна комплекс,
 • рН регулятор,
 • миючі компоненти (які можуть включати без фосфатні тензіди або на вимогу користувачів ензимний комплекс: амілаза, протеаза, ліпаза), інгібітор корозії, за необхідності - комплекс для зниження піноутворення, інші функціональні добавки, вода демінералізована - до 100,0%.

Спектр антимікробної дії засобу Террацид.

 • бактерицидні властивості, у т. ч. по відношенню до Escherichia coli, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Acinetobacter baumannii, Enterobacter agglomerans, Enterobacter cloacae, збудників легионелиозу, лістеріозу, сальмонельозу; штамів, резистентних до антибіотиків, включаючи MRSA/EHEC та ін, а також збудників особливо небезпечних інфекцій – чуми, холери, черевного тифу.
 • спороцидные властивості, у т. ч. по відношенню до Bacillus subtilis, Clostridium novyi (Clostridium oedematiens);
 • туберкулоцидные властивості, у т. ч. по відношенню до Mycobacterium terrae, Mycobacterium tuberculosis, Mycobacterium tuberculosis hominis, Mycobactеrium smegmatis; 
 • віруліцидними властивостями, у т. ч. по відношенню до збудників вірусних гепатитів А, В і С, ВІЛ-інфекції, різних типів вірусів грипу, включаючи H1N1, H5N1, H7N9, вірусної геморагічної лихоманки (вірусу Ебола), ротавірусу, полівірусу типу 1 і типу 2, аденовірусу і ін
 • фунгіцидні властивості, у т. ч. по відношенню до грибів роду Candida, Aspergillus, Trichophyton, Mucor, Penicillium, Cladosporium, Absidia та ін

Террацид 1л концентрат дезінфекція поверхонь і ВМП, стерилізація мед, інструментарію, інструментів для перукарень... Подвійну дію: ефективна дезинфекція глибока очистка поверхонь і ВМП.

Дезінфікуючий засіб для поверхонь (глибока очистка), мед. інструментарію, інструментів для перукарень, вентиляційних систем, бань, соляріїв, салонів тату, барокамер. Використовується як засіб ПСО. В побуті. Використовується як засіб боротьби з цвіллю.

Засоби для ефективної дезінфекції і глибокого очищення поверхонь та виробів медичного призначення, дезінфекції інструментів, у т. ч. суміщеної з передстерилізаційним очищенням. Не містять алергенів. Відмінно сумісні з матеріалами. Термін придатності робочих розчинів 30 діб за умови зберігання у промаркованій тарі з щільно закритою кришкою.. Малий час експозиції: 5-15 хв.

Низька концентрація робочих розчинів Не містить альдегідів, фенолу, активного хлору. Широкий спектр антимікробної дії. Відмінно сумісний з матеріалами (скло, гума, метали, полімерні матеріали). Володіє дуже хорошими миючими та дезодоруючими властивостями.


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.