Ладоксин - спиртовий антисептик для рук з перекисом водню і хлоргексидином 5л (Антисептик дезинфекция для рук и кожи, Украина, )

picture
New Є на складі
picture
Название Ладоксин - спиртовий антисептик для рук з перекисом водню і хлоргексидином 5л
Поставщик Украина
Цена гривен 990 грн / 38 usd
Код 34121
Виробник СНГ
Объем
Вид рідина
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Ладоксин - спиртовий антисептик для рук з перекисом водню і хлоргексидином для хірургічної та гігієнічної дезінфекції рук і шкіри 5л

СКАЧАТЬ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ЛАДОКСИН АНТИСЕПТИК ДЛЯ РУК

Область застосування:

 • Гігієнічна і хірургічна антисептика рук,
 • обробка шкіри перед виконанням робіт, маніпуляцій, процедур і після них - не пересушує і не дратує шкіру при тривалому і частому застосуванні!
 • Антимікробну дію пролонговано до 3-5 годин *
 • Надає антиперспирантное дію - зменшує кількість виділень під рукавичками!!!
 • Екстрене знезараження - дезінфекція інструментів, поверхонь апаратури, рукавичок, одягнених на руки.

Діючі речовини:

 • 1-пропанол – 30%,
 • 2-пропанол – 40%,
 • хлоргексидин біглюконат – 0,5%,
 • перекис водню - 0,5%.

Фспомогательные речовини:

 •  рН регулятор,
 • антиоксиданти,
 • складові по догляду та очищення,
 • інші необхідні функціональні добавки.
 • вода очищена-до 100%

Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. 
Дезінфікуючий (антисептичну) засіб – однорідна прозора (або з легкою опалисценцией) безбарвна рідина, рН 4,7 - 7,5. Не містить окислювачів, стабільний при температурі, що не перевищує 40 с. Засіб «Ладоксин» при застосуванні для антисептичної обробки рук полегшує надягання рукавичок, має антиперспірантні властивості - зменшує кількість виділень під рукавичками під час виконання робочих процесів. Сумісний з усіма матеріалами, крім чутливих до дії спиртів.

Спектр антимікробної дії. 
Засіб «Л» має бактерицидні (відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, у т. ч. щодо збудників госпітальних інфекцій, включаючи збудників туберкульозу, мультирезістентні госпітальні штами стафілококу, ентеробактерій і псевдомонад, ентерогеморагічної кишкової палички, сальмонельозу, холери, ієрсиніозів тощо), віруліцидні (включаючи збудників парентеральних вірусних гепатитів, ВІЛ-інфекції, всіх типів (видів) грипу (в т. ч. «пташиний», «свинячий»), герпес-, рота-, норо - вірусів, збудників кишкових вірусних інфекцій, включаючи групу поліомієліту та ін) і фунгіцидні властивості в т. ч. щодо кандид, збудників дерматомікозів, плісняви тощо). Ефективні проти резидентної мікрофлори шкіри. Перешкоджають виділенню резидентної мікрофлори шкіри з  її глибоких шарів. Протимікробну дію засоби пролонговане в часі - не менше 3 год, може збільшуватися до 5 годин (залежить від ступеня мікробного обсіменіння шкіри). «Ладоксин» має ранозагоювальну і протизапальну дію. Протимікробні властивості кошти зберігаються в присутності крові, сироватки, гною, інших виділень, забруднень органічного, неорганічного та змішаного характеру. 

Безпека кошти. 
Засіб «Ладоксин» за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок та нанесенні на шкіру відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки згідно з вимогами ГОСТ 12.1.007). Не виявляє шкірно-подразнювальних і сенсибилизирующих властивостей при одно - і багаторазовому нанесенні на шкіру. Засіб не має кумулятивних властивостей і специфічних віддалених ефектів (мутагенної, ембріотоксичної тощо). 

Застосування засобу: 
Гігієнічна та гігієнічна дезінфекція рук (знезараження перед початком роботи і в кінці робочої зміни, перед і після проведення косметичних процедур, В інших необхідних випадках. знезараження рук, проводиться за загальноприйнятою схемою): «Ладоксин» наносять на сухі руки в кількості 3,0 мл і втирають протягом 15-30 секунд до повного висихання, надалі не змивають. При нанесенні шкіра повинна бути повністю зволожена засобом «Ладоксин». Звертають особливу увагу на обробку між пальцями і кінчиків пальців; аналогічно знезаражують руки у випадку необхідності в побуті, в т. ч. при догляді за немовлятами, людьми літнього віку..

Хірургічна антисептика рук: використовується для знезараження рук персоналу, який проводить косметичні оперативні втручання. Виконується засобом «Ладоксин» за загальноприйнятою схемою, що викладена в діючих нормативно-правових документах. «Ладоксин» наносять на руки порціями (1,5-3,0 мл), включаючи ліктьові згини і втирають в шкіру. Загальний час обробки ділянок шкіри (час знезараження) засобом – не менше 1 хвилини. Перша порція антисептика наноситься тільки на сухі руки. Протягом всього часу втирання «Ладоксин шкіра підтримується вологою від антисептика, тому кількість порцій засобу, який втирається, і його обсяг суворо не регламентуються; антисептична обробка шкіри в місці виконання косметичних процедур (знезараження шкірних покривів клієнтів/пацієнтів): шкіру протирають ватним тампоном або серветкою, змоченими засобом «Ладоксин», протягом 15-30 секунд, або зволожують засобом з флакона за допомогою розприскувача, час наступної експозиції (час між нанесенням і початком процедури) – 15-30 секунд; санітарна обробка шкірних покривів (у т. ч. профілактика грибкових уражень): засіб наносять на шкіру стоп (рук) і втирають до повного висихання, після обробки шкіру не миють; дезінфекція захисних рукавичок, в т. ч. забруднених біоматеріалами (кров, слиз, гній тощо), проводять шляхом нанесення засобу «Ладоксин» на рукавички одягнуті на руки, забезпечуючи при цьому контакт кошти з усіма поверхнями вироби, або протирають марлевим ( ватним) тампоном або серветкою, рясно зволоженими засобом «Квікцид»час обеззараживани 30 сек.


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.