Велідез з добавкою ензимів засіб для дезінфекції високого рівня та передстерилізаційного очищення 5л. (Дезинфекция поверхности и инвентаря, Дезинфекция медицинских стоматол-их инструментов, Украина, )

picture
Є на складі
picture
Название Велідез з добавкою ензимів засіб для дезінфекції високого рівня та передстерилізаційного очищення 5л.
Поставщик Украина
Цена гривен 1350 грн / 52 usd
Код 35296
Артикул 6105
Виробник СНГ
Объем
Вид жидкость
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Велідез з добавкою ензимів засіб для дезінфекції високого рівня та передстерилізаційного очищення 5л.

СКАЧАТЬ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ВИЛИДЕЗ КОНЦЕНТРАТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ТА ПСО

Склад препарату активні і допоміжні речовини:

  • алкилдиметилбензиламония хлорид (амін) - 18% +-2%;
  • 2-пропанол 10,0%+1,0%;
  • комплекс ензимів;
  • функціональні добавки (інгібітор корозії, регулятор РН, стабілізатор і інші, що поліпшують споживчі властивості)

Велідез має:
широким спектром антимікробної дії: бактерицидний (у т. ч. відносно стійких штамів бактерій групи кишкової палички, стафілококів, ентерококів, синьогнійної палички, сальмонел, легіонер тощо), туберкулоцидный, вирулицидный - дія перевірено на віруси групи поліомієліту, підтверджує знищення всіх відомих вірусів (включаючи збудників парентеральних вірусних гепатитів, Сніду, кишкових вірусних інфекцій), фунгіцидний (знищує збудників кандидозу, дерматомікозів, цвілі)

Не фіксує забруднень, тому придатний для дезінфекції без попереднього очищення іншими засобами. Гарні миючі властивості і глибоке очищення без всякого ушкодження забезпечують якісну передстерилізаційну очистку виробів медичного призначення, отнесящихся до категорії «критичних» і «полукритических».

Велідез застосовується у різних режимах з тривалістю процесу  5-60 хвилин.

Велідез: призначений для:

дезінфекції і очищення медичних, стоматологічних, косметичних, манікюрних інструментів і всіх видів поверхонь, посуду, білизни, предметів догляду хворих, прибирального інвентарю, санітарно-технічного обладнання, інших різних об'єктів і виробів, які потрібно знезаражувати в т. ч. особливо чутливі до хімічного впливу матеріалів. Дезінфекція у всіх видах транспорту, включаючи карети швидкої допомоги та їх устаткування.

Використовується для поточної та заключної дезінфекції у вогнищах інфекцій вірусної, бактеріальної та грибкової етіології, для профілактичної дезінфекції в закладах охорони здоров'я, (в т. ч. для новонароджених), у дитячих дошкільних і шкільних навчальних закладах, на комунальних об'єктах, на підприємствах харчової, фармацевтичної, мікробіологічної промисловості, на транспорті, у дитячих та спортивно-оздоровчих установах, в зонах надзвичайних ситуацій інших епідемічно значимих об'єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекції.

Наявність скороченого режиму експозиції дає можливість широко використовувати препарат в умовах обмеження часом, зменшує контакт інструментів та виробів з агресивними середовищами (у т. ч. з водою), при цьому - 30 хвилинний термін гарантує достатнє зволоження об'єктів дезінфекції і глибоке проникнення кошти і як результат - якісну дезінфекцію. Режими використання Велідез встановлені на рівні вимог країн Європейського Союзу.

Робочі розчини Велідез мають пролонговану антимікробну дію - не менше 48 годин після обробки, при цьому затримується розмноження патогенних мікроорганізмів.

Дезінфекцію проводять методами зрошення, протирання, занурення, замочування, розпилення.

Робочі розчини використовуються багаторазово.

У разі виникнення необхідності розчини з поверхонь можна не змивати (навпаки - відбувається реалізація пролонгованої дії засобу). Є можливість застосовувати Велідез у присутності хворих, пацієнтів, відвідувачів, т. ч. дітей.

Робочі розчини готуються: 
приклад, для приготування 1 літра 0,1% робочого розчину Велідез необхідно взяти 999,9 мл води і 1,0 мл концентрату, 0,5% - 995 мл. води та 5 мл концентрату і т. д.

Велідез преймущества:
● одночасно дезінфекція і миття (висока антимікробна дія, гарні миючі властивості);
● повний спектр знезаражуючого дії;
● пролонгований антимікробний ефект - містить похідну полигуанидина, ретельно підібрана рецептура;
● забезпечує найменший ризик для здоров'я персоналу, хворих, пацієнтів, відвідувачів - безпечний для людей (не накопичується в організмі і не викликає токсичних змін в органах і системах, не викликає алергії, робочі розчини не дратують шкіри і слизових);
● не забруднює навколишнє середовище;
● стабільний при зберіганні 35 доби за умови зберігання у промаркованій тарі з герметично закритою кришкою.;
● має нейтральний запах;
● легко змивається з поверхонь;
● економія робочого часу (наявність короткого терміну експозиції);
● економія фінансових ресурсів при відмінній якості.


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.