Аніосейф Савон ДУ HF 1л флакон з дозатором ніжне рідке мило для рук і тіла для частого миття купити Аніосейф Савон ДУ HF 1л (Антисептик дезинфекция для рук и кожи, Anios Франция, )

Название Аніосейф Савон ДУ HF 1л флакон з дозатором ніжне рідке мило для рук і тіла для частого миття купити Аніосейф Савон ДУ HF 1л
Поставщик Anios Франция
Код 426
Артикул 1918229
Виробник Франция
Объем
Вид гель
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Аніосейф Савон ДУ HF - ніжне рідке мило для рук і тіла

Аніосейф Савон ДУ HF - ніжне рідке мило для рук і тілаРекомендується для частого миттяособливо для чутливої ​​шкіри. 
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: виробляється на основі натуральних рослинних жирних кислот; не викликає роздратування або запалення шкіри рук; містить легкі аромати, які не викликають алергії; в'язкість засобу дозволяє використовувати його в дозаторах будь-якого типу; склад збагачений зволожуючими шкіру речовинами. Дослідження показали: склад мила забезпечує настільки щадні очищаючі властивості, що воно придатне для миття немовлят. Відповідно до визначення Європейської Фармакопеї це мило має бактеріостатичний (в т.ч. по відношенню до Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa та ін.) І фунгістатичним (в т.ч. по відношенню з Candida albicans, Aspergillus niger та ін.) Дією. 
СЕРТИФІКАЦІЯ: Мила Аніосейф Савон Ду HF створено в рамках Програми АНІОСЕЙФ і відповідає вимогам Директиви 76/768 / ЄС про косметичних продуктах
ОБЛАСТЬ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: У лікувально-профілактичних установах, в побуті. Додатково може бути рекомендовано пацієнтам як гелю для душу. Змочити руки водою, попередньо знявши прикраси. Відібрати порцію засоба з дозатора в долоню. Спінити засіб і мити руки протягом не менше 30 с приділяючи увагу проміжків між пальцями. Ретельно обполоснути руки проточною водою. Осушити руки одноразовою серветкою. Закрити кран, використовуючи іншу серветку. 
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 3 роки.


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.