Стериллиум гель 475мл флакон з дозатором спиртовий антисептик для рук в різніх областях медицини, купити Стериллиум гель 475мл (Антисептик дезинфекция для рук и кожи, Bode Германия, )

Название Стериллиум гель 475мл флакон з дозатором спиртовий антисептик для рук в різніх областях медицини, купити Стериллиум гель 475мл
Поставщик Bode Германия
Цена гривен 250 грн /usd
Код 618
Артикул 975267
Виробник Германия
Объем 475мл
Вид гель
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Стериллиум гель 475мл флакон з дозатором спиртовий антисептик для рук в різніх областях медицини, купити Стериллиум гель 475мл​.

скачати методичні вказівки
  
Стериллиум гель 475мл флакон з дозатором спиртовий антисептик для рук в різних областях медицини і в побуті, обширний спектр антимікробної дії; відповідає Європейським стандартам в області гігієни: EN 1500 - обробка протягом 30 секунд, prEN 12054, EN 1040, EN 1275; виключно добре переноситься шкірою, навіть при тривалому застосуванні; відмінно захищає шкіру і доглядає за нею (містить бисаболол); гелеобразная форма обумовлює додаткові (порівняно з розчином) споживчі властивості: більш економна витрата, особливо в літній час, і більш приємні тактильні відчуття; при нанесенні не розбризкується. Склад 100 г гелю містить: етанол - 80,8-89,3 г, циклометикон, 2-бутанон, гліцерин, спирт мірістіловий, бисаболол, ізогексадекан, тетрагидроксипропилэтилендиамин, акрілати / С10-30 алкілакрілат кроссполімер, полівінілпіролідон, ароматизатор, вода. Мікробіологічна активність Бактерициди, фунгіциди, туберкулоціден, віруліціден: віруси гепатиту В і С, ВІЛ, SARS, віруси герпесу (тип 1 і 2), адено, поліо-, вакцінія-, папова-, норо-, ротавіруси, віруси грипу А і пташиного грипу, SARS-CoV та ін.)
Області застосування Застосовується для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук в різних областях медицини і в побуті, наприклад: в лікувальних установах і в лікарській практиці всіх профілів; у функціональних відділеннях, амбулаторіях і лабораторіях; в промисловості (фармацевтичне виробництво, косметична та мікробіологічна промисловість, підприємства з переробки харчових продуктів); в дитячих дошкільних установах і в навчальних закладах різних рівнів акредитації; на всіх видах транспорту (включаючи машини швидкої допомоги) і на комунальних об'єктах; в закладах громадського харчування і торгівлі; при домашньому догляді за хворими, старими, немовлятами в подорожах та ін. Спосіб застосування і дозування Стерілліум® гель - готовий для застосування засіб. Його втирають нерозбавленим в суху шкіру рук. Для гігієнічної дезінфекції рук в медичних установах мінімум 3 мл засобу Стерилліум гель порціями втирають в руки протягом 30 с. Для хірургічної дезінфекції рук: 2х3 мл засобу Стерілліум® гель втирають в сухі руки порціями протягом 1,5 хвилин. Необхідно стежити за тим, щоб руки були зволожені засобом протягом усього часу експозиції. Час обробки при гігієнічній дезінфекції рук для профілактики захворювань, які викликаються: вірусами герпесу тип 1 і 2, грипу А, пташиного грипу, вакцініявіруси ..... 15 с; вірусами гепатиту В і С, ВІЛ, SARS, рота- і норовірусами 30 с; аденовірусами 2 хв; поліовірусу 3 хв; мультирезистентним золотистим стафілококом (MRSA) 15 c; ентерогеморрагіческой кишковою паличкою (EHEC) 15 c; мікобактеріями туберкульозу 30 с; Для гігієнічної дезінфекції рук на виробництві та в побуті: мінімум 3 мл засобу Стерілліум® гель втирати в сухі руки протягом 30 с. Купити Стериллиум гель 475мл


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.