Віроцид купити ветеринарна дезінфекція, дезінфекція тваринницьких приміщень, дезінфекція приміщень тварин, каністра 10л (Ветеринарная дезинфекция для животных и птиц, Бельгия)

picture picture
Є на складі
picture
picture
Название Віроцид купити ветеринарна дезінфекція, дезінфекція тваринницьких приміщень, дезінфекція приміщень тварин, каністра 10л
Поставщик Бельгия
Цена гривен 3500 грн / 135 usd
Код 6932
Артикул 6932
Объем 10 л
Вид жидкость
Виберіть нижче, параметри для замовлення.
Вид Об\'єм Є на складі

Інструкція

Віроцид ветеринарна дезінфекція для планової дезінфекції, дезінфекція тваринницьких приміщень, дезінфекція приміщень тварин, каністра 10л.

скачати методичні вказівки

Віроцид - дезинфектант, каністра 10л.
Віроцид - це дезінфектант, що поєднує дію 4 основних компонентів з 3 різних груп діючих речовин. Концентрація активнодіючих інгредієнтів 522 гр / л. Компоненти володіють синергізмом, потенціюючи (посилюючи) дію один одного. Його ефективність підтверджена відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, вірусів (в тому числі вірусу африканської чуми свиней), грибів, дріжджів і водоростей (включаючи вегетативні та спорові форми). Застосування його протягом багатьох років не викликає вироблення резистентності у мікроорганізмів.

Загальні відомості.
Віроцид легко і рівномірно розчиняється у воді. Він володіє хорошою проникаючою здатністю, а також високою активністю в «жорсткої» воді (до 400 мг / л Ca) і в присутності органічних забруднень. При нанесенні віроциду починає діяти практично миттєво і не вимагає тривалої експозиції. Він ефективний у широкому діапазоні температур, і при додаванні антифризу його можна застосовувати навіть при негативних температурах (до -20 ° С). Але навіть при замерзанні робочого розчину на поверхні і наступному відтавання дезинфицирующая здатність не знижується.
Віроцид має пролонгований ефект і забезпечить високий ступінь захисту від різних мікроорганізмів до 7-ми діб. При цьому він в рекомендованих концентраціях безпечний для навколишнього середовища, людей і тварин (LD50 концентрату - більше 2000 мг / кг живої ваги). Застосування віроциду допускається у присутності тварин. А при використанні в підвищених концентраціях різкий запах допомагає уникнути отруєнь.
Віроцид НЕ коррозівен і не впливає навіть на чутливі матеріали поверхонь (pH робочого розчину нейтральний - близько pH 7). У зовнішньому середовищі віроцид Біорозкладаних (згідно з нормами ЄС).
Для зручності застосування існують тест-смужки для експрес-визначення концентрації.

Методи застосування:
Віроцид універсальний у використанні і може застосовуватися методом зрошення, розпилення, спрею, генерування піни, проливкой, аерозольно, а також для заправки дезковриков і дезбарьеров і т.д. Ефірні масла, що входять до складу віроциду, забезпечують хороші туманотвірних властивості при аерозольному застосуванні, покращують рівномірність обробки та якість зчеплення з поверхнею. Застосування аерозольним способом, використовуючи генератори туману (наприклад, виробництва Ігеба), дозволяє за короткий час рівномірно обробити приміщення великих розмірів при мінімальних трудовитратах. А завдяки хорошим пінним властивостям віроциду, може наноситися за допомогою будь-якого пеногенерірующего обладнання, що полегшує контроль процесу обробки і збільшує тривалість контакту робочого розчину з поверхнею.

Область застосування:
Тваринницькі, птахівницькі і звірівницькі приміщення.
Інкубаторії, Яйцеклад.
Комбікормові заводи, елеватори, кормоцеху.
Санітарні бійні.
Підсобні господарства
Відкриті об'єкти (рампи, естакади, платформи).
Транспортні засоби (включаючи автомобільний, залізничний, водний та авіаційний транспорт, транспорт для перевезення тварин, продукції тваринного походження або зерна, комбікормів та ін.).
Виробничі приміщення харчової, переробної промисловості, холодильні установки.
Забійні цехи, пункти.
Заправка дезбарьеров, дезванн, дезковриков.
Ветеринарні клініки і станції, лабораторії, віварії, розплідники і притулки для тварин, цирки і зоопарки.
Дезінфекцію інструментарію та обладнання в медицині та ветеринарії.

Порядок застосування:
ДЕЗІНФЕКЦІЯ тваринницьких і птахівничих ПРИМІЩЕНЬ В ВІДСУТНІСТЬ ТВАРИН

1. Перед дезінфекцією необхідно провести очистку поверхонь: після механічного очищення, промийте поверхню з використанням миючих засобів (рекомендуємо застосовувати засоби СІД ЛАЙНС).
2. Просушіть очищену поверхню.
3. Нанесіть 0,25-0,5% розчин віроциду. Витрата робочого розчину 1 л. на 4 м². Експозиція після нанесення 30 хвилин.
4. Проведіть об'ємну дезінфекцію приміщення аерозольним методом. Використовуйте 20-25% розчин віроциду з розрахунку 1 л. концентрату кошти на 1000 м³. Рекомендоване обладнання - термомеханічні аерозольні генератори компанії Ігеба. При використанні термомеханических генераторів типу «Лелека» рекомендуємо проводити обробку розчином віроциду в концентрації 5% з розрахунку 20 мл робочого розчину на 1 м3.

Дезінфекція в інкубаторах:
Інкубаційне обладнання дезінфікують 0,5% розчином віроциду. Для обробки поверхонь можна використовувати будь-який з найзручніших способів: за допомогою пеногенерірующего обладнання, зрошенням, протиранием, обробка спреером. Середня витрата робочого розчину - 1 л. на 4 м2.

Для об'ємної дезінфекції приміщень використовуйте 5% розчин віроциду з розрахунку 20 мл робочого розчину на 1 м3. Рекомендоване обладнання - генератори «холодного туману» компанії Ігеба.
Для дезінфекції інкубаційного яйця методом зрошення використовуйте 0,5% розчин віроциду. Обробку поверхні шкаралупи проводять до повного зволоження. Уникайте температурних коливань.
Інкубаційне яйце також можна обробити в дезінфекційної камери за допомогою генераторів «холодного туману». Використовуйте 10% розчин віроциду з розрахунку 20 мл / м3.

Заправка дезбарьеров і дезковриков:
Використовуйте 1-3% розчин віроциду. Заміну робочого розчину проводите 2-3 рази на тиждень або по мірі забруднення. У холодну пору року, при негативних температурах повітря, рекомендується використовувати антіфрізовие добавки на основі пропіленгліколю, спиртовмісних добавок (до 40%), кальцію хлориду або кухонної солі (до 10-15%).

Дезінфекція транспортних засобів:
1) При очищенні, зволожите оброблювані поверхні водою. Нанесіть на оброблювані поверхні пінне засіб для чищення компанії CID LINES - проклинаючи 2 (PRO CLEAN 2). Після 3-5 хвилинної експозиції, змийте активну піну водою під середнім тиском.
2) Нанесіть робочий розчин (віроцид) VIROCIDÒ в рекомендованій концентрації методом спрея, зрошення або генерування піни.

Дезінфекція у ветеринарних клініках:
Використовуйте 0,25-0,5% розчин віроциду методом спрея, генерування піни або протиранням.

Дезінфекція інструментарію:
1. Замочіть інструмент в 2% розчин Дм Сід протягом 10 хвилин. Обполосніть водою.
2. Помістіть інструмент в 0,5-1% розчин віроциду, так щоб поверхня була повністю покрита дезрозчином. Експозиція 30 хвилин.
3. Обполощіть інструмент дистильованою водою.

Санація об'єму приміщення в присутності тварин:
Для санації повітряного басейну в присутності тварин і птахів рекомендуємо використовувати аерозольні генератори Ігеба. Обробку необхідно проводити 0,5% розчином віроциду. Норма витрати - 2-5 мл робочого розчину на 1 м3. Для поліпшення поширення туману в робочий розчин можна вводити гліцерин з розрахунку 5-10% від загального обсягу. Обробку слід проводити при вимкненому вентиляції. У разі неможливості повного відключення вентиляції або створення герметичних умов в приміщенні об'єм робочого розчину може бути збільшений до 25 мл на 1 м3.

Дезінфекція тепличного обладнання:
Дезінфекцію внутрішніх поверхонь теплиць (скла, конструкції, стаціонарне обладнання) проводять у кілька етапів.
1. Проведіть вологе очищення поверхонь з 0.5-1% розчином Біонет +.
2. Просушіть поверхню.
3. Вологу дезінфекція проводите методом спрея або генеруванням піни з 0,5-1% розчином віроциду. Витрата розчину 0,25-0,5 л / м².
5. Аерозольна дезинфекція проводиться з 20-25% розчином віроциду з розрахунку 1 л. концентрату на 1000 м³.

Всі обробки проводите у відсутності рослин (овочів, квітів). Термін очікування від 7 до 15 днів.
Не використовуйте віроцид для дезінфекції грунту і води.


Поділитися

Питання

Ви можете задати будь-яке питання по цьому товару.