Передстерилізаційне очищення, дезінфекція та стерилізація ендоскопів

preview

Передстерилізаційне очищення, дезінфекція та стерилізація ендоскопів
Септамін 1л засіб для дезінфекції та стерилізації інструментів, ендоскопів
Аніозим сінержи-5 очищення ендоскопів стоматологічних і медичних інструментів
Аніосепт актив передстерилізаційне очищення, дезінфекція та стерилізація ендоскопів

Технічний ендоскоп - розвиток високотехнологічної промисловості України

   Згідно інформації Global Insight, Inc., що забезпечує всебічної промислової, економічної і фінансової інформацією понад 200 країн, на які припадає 97% глобальної економічної діяльності, міжнародний ринок високотехнологічних товарів розвивається набагато динамічніше ніж ринки інших промислових товарів. Так, у 2015 році випуск високотехнологічної продукції склав 35% загального внутрішнього виробництва в Сполучених Штатах Америки, Південної Кореї - 22%, 14% - в ЄС і 16% - у Японії. У Китаї цей показник удвічі перевищував німецький і в 5 разів - ірландська. У минулому році КНР виробила близько 10% високотехнологічної продукції від загального її світового виробництва.

   Аналіз регіональної структури зовнішньої торгівлі високотехнологічними товарами України показує, що основний обсяг їх експорту припадає на країни СНД - 56%, а імпорту - на ЕС (50%). Це свідчить про вищої конкурентоспроможності європейських країн на ринку високотехнологічного виробництва. Регулярне спостереження за станом обладнання дозволить уникнути складних поломок і аварій на виробництві.

   Технічна ендоскопія - обстеження техніки спеціальними приладами - эндоскопами. Ендоскопічне обладнання на ринку промислової техніки представлений компанією-лідером "Сперанца". Технічні характеристики і ціна технічних ендоскопів цього виробника вказані тут.

   Будь технічний ендоскоп цієї компаній поєднує нововведення не тільки техніки, але й науки. Особлива увага приділяється дизайну - для максимального спрощення управління та високоякісного зображення.

Таке обладнання ділиться на групи: жорсткі ендоскопи та оптичні ендоскопи. І в одному і в іншому приладі оптико-волоконна система.

   Оптичний ендоскоп має відмінність - конструкція лінз, що забезпечує проходження світлових пучків. У приладах такого виду світло не відбивається від стінок, а утворюється оптичними елементами в певній площині, і має кращу контрастність зображень. Тому їх найчастіше використовують при візуальному технічному обстеженні. Для кожного конкретного обстеження використовують оптичний ендоскоп певної конструкції.

Тенденції розвитку високотехнологічного сектору промисловості України

   У 2015 році частка високотехнологічних виробництв у загальній кількості промислових підприємств склала 24,1%. Обсяги реалізованої продукції збільшувалися. З цього показника в минулому році лідирували сектора виробництва машин та устаткування, хімічного виробництва, за винятком фармацевтичного, і виробництва автомобілів, причепів і напівпричепів.

   У 2013-2015 роках зріс імпорт продукції високих технологій на 86,5%, а її експорт зменшився на 18,8%, що призвело до збільшення негативного сальдо торговельного балансу країни. Найбільше за цей період було імпортовано засобів і систем зв'язку. Обсяги зовнішньої торгівлі науковими приладами зменшилися в 4 рази за рахунок скорочення їх експорту.

   Істотно знизився експорт наукових приладів (-68,4%), а імпорт зріс на 73,2%. Ситуація зумовлена нарощуванням закупівлі за кордоном приладів та апаратури для автоматичного регулювання або керування медичного обладнання.

   Продукція групи "Електротехнічне обладнання" має найменший (2,2%) питома вага у зовнішній торгівлі нашої країни. Слід зазначити, що темпи росту експорту були вище аналогічного показника імпорту. Це призвело до зменшення від'ємного сальдо зовнішньої торгівлі високотехнологічними товарами даної групи. Зі Швеції в Україну надходили машини та апаратура, прилади освітлення і пристосування візуальної сигналізації.

Поділитися
Повернутися назад На головну