Дезінфекція для стоматологічного кабінету

preview

Передстерилізаційне очищення, дезінфекція та стерилізація ендоскопів
Дезінфекція інструментів - Аніоспрей квік (аналог Бациллола)
Дезінфекція та стерилізація інструментів - Аніозим ДД1
Антисептик для рук - Аніосгель 800

Дезінфекція для стоматологічного кабінету, епідемія кору.

Дезінфекція стоматологічного кабінетуУ. Супрун розповіла про те, що Всесвітня організація охорони здоров'я не виключає того, що в 2017-му році в Україні може станеться епідемія кору.
Методи боротьби – вакцинація, дезінфекція та стерилізація інструментів, поверхонь, антисептик для рук.
За інформацією  replyua.net і РБК-Україна, в. о. міністра охорони здоров'я звернула увагу на те, що надійшла інформація, що в Україні може спалахнути епідемія кору, якщо в лікувальних установах не почнеться вакцинація дітей, і не буде уделятся підвищену увагу застосування дезінфікуючих та стерилізуючих засобів. Україна  стоїть на одному з останніх місць по застосуванню вакцин. Недостатня активність у закупівлі дезифекции та антисептичних засобів. Ці дані не тільки по країнах ЄС, вони відносяться також і до Африки. В Україні це проблема, зробила акцент Уляна . З її слів, у недавньому прошломо проблема була у відсутності вакцин, зараз це вже зовсім інша проблема. Рішення – дезінфекція та антисептика.
З допомогою державних закупівель було придбано й доставлено значна кількість якісних вакцин ПРООН, а також ЮНІСЕФ. Приватними компаніями закуповуються антисептичні та дезінфікуючі засоби. Залишилося вчасно зробити вакцинацію, сказала Супрун. Надійшли в Україну вакцини пройшли перевірку на якість. 

Поділитися
Повернутися назад На головну